Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zdzisław Nowak nie będzie już kierownikiem administracji "Osiedla Łazarz" - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Zdzisław Nowak nie będzie już kierownikiem administracji "Osiedla Łazarz"
21-09-2022 00:47   Janusz Ludwiczak
Z końcem września Zdzisław Nowak, dotychczasowy kierownik administracji "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald przechodzi na emeryturę. Nowym kierownikiem będzie Adam Antoniewski, dotychczasowy zastępca do spraw technicznych.

Zdzisław Nowak był kierownikiem administracji "Osiedla Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald od października 2014 roku. Z końcem września przechodzi na emeryturę.

Od października nowym kierownikiem administracyjnym łazarskiego osiedla spółdzielczego będzie Adam Antoniewski, który przez ostatnie 8 lat był zastępcą kierownika ds. technicznych.

Z kolei zastępcą kierownika administracji "Osiedla Łazarz" będzie Marcin Ratajczak, pracownik działu technicznego.

Osiedle "Łazarz" Spółdzielni Mieszkaniowej Grunwald liczy ponad 4,5 tys. mieszkańców, którzy mieszkają w 2569 lokalach w blisko 65 budynkach.


Komentarze (2)

23-09-2022 11:52:38
Marek Prymas
Panie Kierowniku, bardzo dziękuję za długoletnią pracę na rzecz Osiedla Łazarz i jego mieszkańców. Zawsze możesz było na Pana liczyć i zawsze otrzymaliśmy pomoc i radę. Na zasłużonej emeryturze życzę długich łat w zdrowiu , wśród rodziny i przyjaciół, nacieszyć się się swoimi pasjami. 100 lat. Pozdrawiam serdecznie. Marek Prymas
21-09-2022 22:41:53
Maru
Adam dobry chłopak i kibic Lecha.
Aktualności
Niezapominajka
18

lis

do 22-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie plac PeWuKi - Powszechnej Wystawy Krajowej
Poznański Jarmark Świąteczny

01

gru

do 03-12-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

03

gru

12:15
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
20-lecie Parafii Chrystusa Sługi

Rynek Łazarski
Mikołajkowe 2. urodziny Rynku Łazarskiego
• 11:00 - koncert Wójka Ogórka
• 12:00 - urodzinowy pączkowy tort
• spotkanie z Mikołajem i upominki dla najmłodszych
• kiermasz rękodzieła

16:00
Kościół Chrystusa Sługi ul. Palacza 7
"Jak wielką miłością obdarzył nas Ojciec" - koncert zespołu dziecięco-młodzieżowego z okazji 20-lecia Parafii Chrystusa Sługi

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: