Portal lazarz.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal lazarz.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Dworzec Zachodni: Zażył dopalaczy, dostał zapaści {FILM} - .:LAZARZ.PL->poznański portal dzielnicowy:. Łazarz w z@sięgu myszki
Dworzec Zachodni: Zażył dopalaczy, dostał zapaści {FILM}
01-03-2016 18:42   Janusz Ludwiczak
Dzięki skoordynowanej i szybkiej akcji strażniczki miejskiej z obsługi monitoringu, patrolu Straży Ochrony Kolei i policjantom z komisariatu Grunwald udało się uratować życie młodego człowieka, który dostał niespodziewanej zapaści po zażyciu... dopalacza.

W niedzielę przed budynkiem Dworca Zachodniego młody mężczyzna dostał niespodziewanej zapaści, jak się okazało w wyniku zażycia dopalacza.

Szybka i skoordynowana akcja strażniczki z obsługi monitoringu miasta, dyżurnego KP Grunwald oraz patrolu Straży Ochrony Kolei prawdopodobnie uratowała życie młodego chłopaka, który w niedzielę, przed budynkiem Dworca Zachodniego, doznał niespodziewanej zapaści po zażyciu dopalacza. Został on przewieziony na oddział toksykologii – informuje Straż Miejska.

Na zdjęciach z monitoringu widać, że mężczyzna stoi zgięty w pół, po czym upada na ziemię. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia.


R E K L A M A

Komentarze (2)

02-03-2016 10:52:36
Łazarski chłopak
Te pier*** dopalacze
02-03-2016 09:35:18
Autor
A co z nowym punktem z dopalaczami przy ul. Niegolewskich 10?Z tego co wiem to cały czas otwarty.Czy na prawdę nie można jakoś uprzykrzyć życia tym handlarzom?Przecież policja często omija prawo podczas swoich operacji.Czy tutaj nie można?Nikt chyba nie miał by tego za złe.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

mar

do 02-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Motor Show" - targi motoryzacyjne

02

kwi

Rynek Łazarski
Złota niedziela na Rynku
- kiermasz, spektakl teatralny, koncert, gra terenowa, warsztaty rękodzielnicze, strefa animacji dla najmłodszych, prezentacje historyczne
w godz. 12:00-18:00

03

kwi

19:30
Kościół Św. Anny ul. Matejki/Limanowskiego 13
Droga Krzyżowa ulicami parafii:
Kościół Św. Anny - Matejki - Limanowskiego - Jarochowskiego - Niegolewskich - Matejki - Kościół Św. Anny

14

kwi

do 16-04-2023
Międzynarodowe Targi Poznańskie
"Poznań Run Sport" - targi sportowe

18:30
Klub Osiedlowy "Krąg" ul. Dmowskiego 37
Wernisaż wystawy Żanety Jankiewicz - "Mój świat"

[ wszystkie ]

Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: